"Highland Residence"də 2 otaq studiya, tam təmirli yenimənzillər satışa çıxdı! Həm də faizsiz, daxili kreditlə! Siz də şəhər mərkəzinə yaxın, tam təmirli mənzil sahibiolmaq, üstəlik bunu faizsiz kreditlə əldə etməkistəyirsinizsə, "Highland Residence"də möhtəşəm fürsətsizi gözləyir.
"Kristal"ın prestijli layihələrindən biri olan"Highland Residence" 8 Noyabr prospektinə, "HəziAslanov" metro stansiyasına yaxın, 43 hektarlıq "Gənclik" parkının düz yanında yerləşir. Nağd qiyməti cəmi 149 389 AZN olan 48.19 kv.m, 2 otaqlıstudiya mənzilə istər 36 ayadək faizsiz kredit, istərsə də 20 ilədək ipoteka ilə sahib olmaq mümkündür.
"Kristal"ın digər layihələrində olduğu kimi, "Highland Residence" layihəsində də inşa olunan bütünmənzillər optimal planlama prinsiplərinə əsaslanır. Buradaəsas məqsəd yalnız sahə genişliyi deyil, sakinlərin rahatlığıüçün hər kvadratmetrin optimal şəkildə planlanmasıdır.
Hər bir mənzil Avropa brendləri ilə tam təmirli, səs və istilikizolyasiyası ilə təchiz olunmuş şəkildə sakinlərə təhvilveriləcək. Ərazidə məktəb, uşaq bağçası, klinika, fitnesmərkəzi, park, müxtəlif iaşə obyektləri fəaliyyət göstərəcəkvə sakinlər bütün bu imkanlardan istifadə edərək komplekshəyat tərzinin verdiyi üstünlükləri yaşamaq imkanı əldə edəcək.
"Highland Residence"də mənzil sahibi olmaq istəyən hərkəs üçün 36 ayadək tam faizsiz və komissiyasız daxilikredit, eləcə də 20 ilədək ipoteka ilə əlverişli şərtlərmövcuddur. Yeni satışa çıxarılan mənzillərə ilk sahib olansiz olun, "Highland Residence" layihəsi və satış şərtləriilə daha yaxından tanış olmaq üçün layihənin satış ofisinəyaxınlaşın.

В "Highland Residence" в продажу поступили новые 2-комнатные студии! Полностью отремонтированные и с беспроцентным внутренним кредитом!
Если вы хотите приобрести полностью отремонтированную квартиру недалеко от центра города и сделать это в рассрочку без процентов — в "Highland Residence" вас ждет уникальная возможность.
Один из престижных проектов компании "Kristal", "Highland Residence", расположен рядом с проспектом 8 Ноября и станцией метро "Хэзи Асланов", прямо у 43-гектарного парка "Гянджлик".
Полностью отремонтированную студию площадью 48,19 кв.м можно приобрести за 149 389 AZN — с беспроцентной рассрочкой до 36 месяцев или ипотекой сроком до 20 лет.
Как и в других проектах "Kristal", все квартиры в "Highland Residence" построены с учетом принципов оптимального планирования, чтобы каждый квадратный метр был максимально функционален и комфортен для проживания.
Каждая квартира будет сдана с полным ремонтом, выполненным с использованием европейских брендов, а также с шумо- и теплоизоляцией. На территории комплекса будут расположены школы, детские сады, клиники, фитнес-центры, парки и различные коммерческие объекты, создавая полноценную среду для комфортной жизни.
Для желающих приобрести жилье в "Highland Residence" действуют выгодные условия: беспроцентный внутренний кредит до 36 месяцев или ипотека до 20 лет. Станьте первым владельцем новых квартир! Посетите офис продаж и ознакомьтесь с условиями.