Birinci mərhələsində təmir işləri yekunlaşmaq üzrə olan "City Garden Narimanov"da premium mənzillər cəmi 30% ilkin ödəniş və 36 ayadək daxili, faizsiz kreditlə təqdim olunur. Bu fürsətdən yararlanmaq üçün satış ofisinə yaxınlaşa və ya *1544 nömrəsinə zəng edə bilərsiniz.
"Kristal" imzası daşıyan bu layihə "N.Nərimanov" metro stansiyasından cəmi 5 dəqiqəlik məsafədə yerləşir. Həmçinin, Şəki dairəsindən kompleksə doğru çəkilən yeni yolun inşası sürətlə davam edir, bu da kompleksə nəqliyyat baxımından daha qısa və rahat çıxışı təmin edəcək.
Təhvilin son mərhələsində olan kompleksdə təmir prosesi Avropa brendləri ilə aparılır: Grohe (Almaniya) hamam aksesuarları, Gewiss (İtaliya) elektrik avadanlıqları, Prysmian Group (İtaliya) kabellər, Mitsubishi (Yaponiya) liftlər, Guardian Glass (ABŞ) pəncərə şüşələri.
Kompleks daxilində dövlət və özəl olmaqla, 2 məktəb, 2 bağça, klinika, açıq və qapalı hovuz, hipermarket, stadion, kinoteatr və Mall da fəaliyyət göstərəcək. Hazırda Mall tikintisinə başlanılıb, həyətyanı sahələrdə işlər sürətlə davam etdirilir. Layihənin ən üstün cəhətlərindən biri 2000-dən çox ağaca malik, 17,3 hektarlıq geniş və yaşıllıqlarla zəngin həyətinin olmasıdır.
Üstəlik, hal-hazırda davam edən "Premium" lotereya çərçivəsində bu layihədən mənzil alan hər kəs Porsche Taycan, avtodayanacaq, 2 nəfərlik Maldiv tətili, iPhone 16 Pro və daha bir çox dəyərli hədiyyələr qazanmaq şansı əldə edir.
Alıcılara həm ipoteka, həm də daxili, faizsiz kredit seçimləri təklif olunur. Seçim sizindir, mənzilləri yerində görmək və satış şərtləri ilə tanış olmaq üçün satış ofisinə yaxınlaşa və ya *1544 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Премиум-квартиры в "City Garden Narimanov", где завершение ремонтных работ первой очереди подходит к концу, предлагаются с первоначальным взносом всего 30% и внутренним беспроцентным кредитом до 36 месяцев. Чтобы воспользоваться этой возможностью, посетите офис продаж или позвоните по номеру *1544.
Проект под брендом "Kristal" расположен всего в 5 минутах ходьбы от станции метро "Н.Нариманов". Также активно продолжается строительство новой дороги от кольца Шеки до комплекса, что обеспечит еще более удобный и быстрый доступ.
Ремонт в завершающей стадии сдачи осуществляется с использованием европейских брендов: сантехника Grohe (Германия), электрика Gewiss (Италия), кабели Prysmian Group (Италия), лифты Mitsubishi (Япония), стеклопакеты Guardian Glass (США).
На территории комплекса будут функционировать 2 школы (государственная и частная), 2 детских сада, клиника, крытые и открытые бассейны, гипермаркет, стадион, кинотеатр и торговый центр. Строительство ТЦ уже началось, а работы по благоустройству дворов активно продолжаются. Одним из главных преимуществ проекта является просторный зеленый двор площадью 17,3 гектара с более чем 2000 деревьями.
Кроме того, в рамках текущей "Premium" лотереи каждый покупатель квартиры в этом проекте получает шанс выиграть Porsche Taycan, парковочное место, отдых на Мальдивах на 2 человек, iPhone 16 Pro и множество других ценных подарков.
Покупателям предлагаются как ипотека, так и беспроцентный внутренний кредит. Выбор за вами – приходите в офис продаж или звоните по номеру *1544, чтобы увидеть квартиры и узнать подробности условий продажи.