Şəhərin mərkəzi yollarından biri olan 8 Noyabr prospektinə yaxın, "Həzi Aslanov" metrostansiyasına bir neçə dəqiqəlik məsafədə yerləşən layihə möhtəşəm infrastrukturu və sakinlərə təqdim etdiyi geniş imkanları ilə seçilir. Üstəlik, kompleksdə mənzil sahibi olmaq üçün 36 ayadək tam faizsiz, komissiyasız daxili kredit şərtləri mövcuddur ki, bu da mənzil sahibi olmaq istəyənlər üçün əvəzolunmaz fürsətdir.
Bundan əlavə, kompleksin düz yanında yerləşən 43 hektarlıq "Gənclik" parkı sakinlərə geniş yaşıllıqlar əhatəsində istirahət etməyə və idmanla məşğul olmağa şərait yaradır. Kompleksin ətrafında məktəb, iaşə obyektləri və ictimai nəqliyyat infrastrukturu mövcud olduğu üçün sakinlər gündəlik ehtiyaclarını kompleksdən uzaqlaşmadan ödəyə bilərlər.
"Highland Residence" yalnız mənzərəsi və əlverişli yerləşməsi ilə deyil, sakinlərə təklif etdiyi müasir yaşayış konsepti ilə də fərqlənir. Kompleksin geniş və yaşıl daxili həyəti sakinlərin rahatlığı və təhlükəsizliyi üçün avtomobillərin girişinə qapalıdır. Təhlükəsizliyə xüsusi önəm verildiyi üçün kompleks 24/7 fəaliyyət göstərən mühafizə xidməti və nəzarət kameraları ilə təchiz olunub.
Mənzillərin təmirində istifadə olunan tikinti və təmir materialları yalnız yüksək keyfiyyətli Avropa brendlərindən seçilmişdir: Gewiss elektrik açarları və aksesuarları, Grohe hamam aksesuarları, Prysmian yanmayan kabel sistemləri, Guardian Glass pəncərə şüşələri.
"Highland Residence"də tam təmirli mənzil sahibi olmaq istəyənlər üçün 36 ayadək tam faizsiz, komissiyasız daxili kredit və 20 illik ipoteka krediti şərtləri mövcuddur.
Əgər siz də Bakı buxtasına açılan mənzərəsi olan, müasir və təhlükəsiz yaşayış kompleksində mənzil sahibi olmaq istəyirsinizsə, bizə müraciət edərək sərfəli şərtlərdən yararlana bilərsiniz!

Located near one of the main roads of the city, 8 Noyabr Avenue, and just a few minutes from "Həzi Aslanov" metro station, the project stands out with its impressive infrastructure and wide range of amenities offered to residents. Moreover, owning an apartment in the complex is made easier through an internal credit plan of up to 36 months with zero interest and no commission, making it an invaluable opportunity for potential homeowners.
Additionally, the 43-hectare "Gənclik" park located right next to the complex allows residents to relax and exercise in a green environment. With nearby schools, service facilities, and public transport infrastructure, residents can meet all their daily needs without leaving the complex.
"Highland Residence" is not only distinguished by its view and convenient location, but also by its modern residential concept. The spacious and green courtyard of the complex is closed to vehicle access to ensure residents' comfort and safety. The complex prioritizes security with 24/7 security service and surveillance cameras.
The materials used in construction and finishing are exclusively selected from high-quality European brands: Gewiss electrical switches and accessories, Grohe bathroom accessories, Prysmian fire-resistant cable systems, and Guardian Glass window glazing.
For those wishing to own a fully renovated apartment in "Highland Residence", both 36-month internal credit with zero interest and commission and 20-year mortgage options are available.
If you wish to own an apartment in a modern, safe residential complex with a view of the Baku Bay, contact us now and take advantage of these favorable conditions!