Şəhərin mərkəzi yollarından biri olan 8 Noyabr prospektinə yaxın, "Həzi Aslanov" metrostansiyasına bir neçə dəqiqəlik məsafədə yerləşən layihə möhtəşəm infrastrukturu və sakinlərə təqdim etdiyi geniş imkanları ilə seçilir. Üstəlik, kompleksdə mənzil sahibi olmaq üçün 36 ayadək tam faizsiz, komissiyasız daxili kredit şərtləri mövcuddur ki, bu da mənzil sahibi olmaq istəyənlər üçün əvəzolunmaz fürsətdir.
Bundan əlavə, kompleksin düz yanında yerləşən 43 hektarlıq "Gənclik" parkı sakinlərə geniş yaşıllıqlar əhatəsində istirahət etməyə və idmanla məşğul olmağa şərait yaradır. Kompleksin ətrafında məktəb, iaşə obyektləri və ictimai nəqliyyat infrastrukturu mövcud olduğu üçün sakinlər gündəlik ehtiyaclarını kompleksdən uzaqlaşmadan ödəyə bilərlər.
"Highland Residence" yalnız mənzərəsi və əlverişli yerləşməsi ilə deyil, sakinlərə təklif etdiyi müasir yaşayış konsepti ilə də fərqlənir. Kompleksin geniş və yaşıl daxili həyəti sakinlərin rahatlığı və təhlükəsizliyi üçün avtomobillərin girişinə qapalıdır. Təhlükəsizliyə xüsusi önəm verildiyi üçün kompleks 24/7 fəaliyyət göstərən mühafizə xidməti və nəzarət kameraları ilə təchiz olunub.
Mənzillərin təmirində istifadə olunan tikinti və təmir materialları yalnız yüksək keyfiyyətli Avropa brendlərindən seçilmişdir: Gewiss elektrik açarları və aksesuarları, Grohe hamam aksesuarları, Prysmian yanmayan kabel sistemləri, Guardian Glass pəncərə şüşələri.
"Highland Residence"də tam təmirli mənzil sahibi olmaq istəyənlər üçün 36 ayadək tam faizsiz, komissiyasız daxili kredit və 20 illik ipoteka krediti şərtləri mövcuddur.
Əgər siz də Bakı buxtasına açılan mənzərəsi olan, müasir və təhlükəsiz yaşayış kompleksində mənzil sahibi olmaq istəyirsinizsə, bizə müraciət edərək sərfəli şərtlərdən yararlana bilərsiniz!

Расположенный рядом с одним из центральных проспектов города — проспектом 8 Ноября и всего в нескольких минутах от станции метро "Həzi Aslanov", проект выделяется своей впечатляющей инфраструктурой и широкими возможностями, предлагаемыми жителям. Кроме того, в комплексе можно приобрести квартиру на внутреннюю рассрочку до 36 месяцев без процентов и комиссий, что является отличной возможностью для тех, кто мечтает о собственном жилье.
Рядом с комплексом находится 43-гектарный парк "Gənclik", который предоставляет жителям пространство для отдыха и занятий спортом на свежем воздухе. Благодаря наличию школ, торговых объектов и общественного транспорта вблизи комплекса, жители могут удовлетворить повседневные потребности, не покидая район.
"Highland Residence" выделяется не только своим видом и удобным расположением, но и современной концепцией жилья. Просторный и зелёный внутренний двор закрыт для автомобилей ради комфорта и безопасности жильцов. Комплекс оборудован системой круглосуточной охраны и видеонаблюдения.
При отделке используются исключительно высококачественные материалы от европейских брендов: электрические аксессуары Gewiss, сантехника Grohe, огнестойкие кабели Prysmian, оконные стеклопакеты Guardian Glass.
Для желающих приобрести полностью отремонтированную квартиру в "Highland Residence" предусмотрены рассрочка на 36 месяцев без процентов и комиссий, а также ипотека сроком до 20 лет.
Если вы мечтаете о современной и безопасной квартире с видом на Бакинскую бухту, обращайтесь к нам и воспользуйтесь выгодными условиями!