Xüsusilə, hazırda 65.71 kv.m-lik 3 otaqlı studiya mənzil cəmi 27.335 AZN ilkin ödənişlə satışdadır. Sözügedən mənzil əlverişli qiymətə geniş mənzil axtarışında olanlar üçün əla fürsətdir. Qeyd edək ki, layihədə bütün mənzillər tam təmirli şəkildə təhvil verilir və Avropa standartlarına uyğun olaraq təmir edilir. Optimal planlamaya sahib olan bu mənzillər kvadrat itikisinə yol vermədən daha geniş və funksional yaşam sahəsi təqdim edir
Park Yasamal layihəsi geniş yaşıllıqlarla əhatələnmiş geniş ərazidə salınır və sakinlərə rahat və ekoloji təmiz bir həyat tərzi təklif edir. Layihə çərçivəsində sakinlərin istirahəti və sosial həyatı üçün xüsusi zonalar, uşaq oyun meydançaları, klinika, məktəb, bağça və fitnes mərkəzi yaradılacaq.
am təmirli və çıxarışlı formada təhvil veriləcək mənzillər 20 ilədək ipoteka krediti ilə satışdadır. Ətraflı məlumat üçün satış ofisinə yaxınlaşa və ya çağrı mərkəzi ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz!

В настоящее время 3-комнатная студия площадью 65.71 кв.м предлагается к продаже всего за 27,335 AZN первоначального взноса. Эта квартира — отличная возможность для тех, кто ищет просторное жильё по выгодной цене. Отметим, что все квартиры в проекте сдаются с полной отделкой, выполненной в соответствии с европейскими стандартами. Благодаря оптимальной планировке, эти квартиры предлагают более просторное и функциональное жилое пространство без потери квадратных метров.
Проект Park Yasamal реализуется на обширной территории, окружённой зелёными насаждениями, и предлагает жителям комфортный и экологически чистый образ жизни. В рамках проекта будут созданы специальные зоны для отдыха и социальной жизни, детские игровые площадки, клиника, школа, детский сад и фитнес-центр.
Все квартиры будут сданы с полной отделкой и оформлением права собственности, а приобрести их можно с ипотекой сроком до 20 лет. Для получения подробной информации вы можете обратиться в офис продаж или связаться с колл-центром.