Yasamal rayonunda, Badamdar və Xarici dairəvi yol kimi əsas nəqliyyat qovşaqlarına yaxın yerləşən "Park Yasamal" yeni ev axtaranlar üçün həm yaşayışa hazır, həm də tikintisi davam edən mənzil seçimləri təqdim edir.
MÜXTƏLİF ÖLÇÜDƏ MƏNZİLLƏR
Böyük bir yaşayış kompleksinin davamı kimi "Kristal" tərəfindən inşa olunan "Park Yasamal"da mənzil satışları sürətlə davam edir. Burada 47 m²-dən 120 m²-dək müxtəlif planlamalı, həm yaşayışa hazır, həm də tikintisi davam edən 2, 3 və 4 otaqlı və studiya mənzillər satışdadır. Hazır mənzili yaşamaq, kirayəyə vermək və ya investisiya məqsədli seçim etmək mümkündür. Layihənin və hazır mənzilin bütün detallarını görmək üçün videoçarxa keçid edə bilərsiniz:
https://www.youtube.com/watch?v=7XoQ8FQqeQg
ƏLVERİŞLİ MÖVQE
Layihənin ən mühüm üstünlüklərindən biri, onun ətraf yollarla rahat inteqrasiyası və Badamdar, Xarici dairəvi yol kimi əsas nəqliyyat qovşaqlarına yaxınlığıdır ki, bu da gündəlik gediş-gəlişi xeyli rahatlaşdırır.
AVROPA BRENDLƏRİ İLƏ TƏMİR
“Park Yasamal” mənzilləri keyfiyyəti ilə fərqlənir: bütün mənzillər Avropa standartlarına uyğun olaraq tam təmirli şəkildə təhvil verilir. Burada Almaniya istehsalı Grohe və Hansgrohe, Türkiyənin Vitra hamam aksesuarları, İtaliya brendi Prysmian yanmayan kabellər, Amerika istehsalı Guardian Glass pəncərə şüşələri və Almaniya istehsalı G-u pəncərə aksessuarları istifadə olunur. İtaliya istehsalı İmmergas kombi sistemləri, Knauf alçipan və aksesuarları, Gewiss elektrik açarları, Kale Seramik və Kütahya metlaxları, Rusiya brendi Stenova və Almaniya brendi Erismann oboyları, həmçinin İsrail istehsalı Tambour Paints boyaları ilə hər bir detalda yüksək keyfiyyət təmin edilir.
İTKİSİZ PLANLAMA
Layihənin memarlıq həlli mənzil sahiblərinin rahatlığını ön planda tutur: əsas yaşayış sahələri geniş tutulur, qeyri-yaşayış zonaları isə minimum yer tutur ki, bu da hər kvadrat metrin itkisiz şəkildə istifadəsinə imkan yaradır. Kompleksin həyətində uşaqlar üçün oyun meydançaları, böyüklər üçün istirahət zonaları, futbol və digər idman meydançaları mövcuddur. Burada həmçinin məktəb, bağça, müxtəlif iaşə obyektləri, avtomobilsiz həyət və sakinlər üçün qapalı avtodayanacaq kimi tam infrastruktur təmin edilib.
MAKSİMUM ENERJİ, MİNİMUM İTKİ
“Park Yasamal” mənzillərində tətbiq olunan yeni nəsil səs və istilik izolyasiya sistemi şəhərin səs-küyündən qorunmanı təmin edir, eyni zamanda enerji sərfiyyatını minimuma endirir. Bu sistem sayəsində qışda qaza olan tələbat demək olar ki, iki dəfə azalır, hər mövsümdə isə evdə ideal temperatur qorunur.
UZUNMÜDDƏTLİ İPOTEKA İMKANI İLƏ
Əgər siz həm komfortlu yaşam tərzi, həm də gələcək üçün etibarlı investisiya axtarırsınızsa, "Park Yasamal" sizin üçün doğru seçimdir. Buradan aldığınız mənzil yalnız bu günün deyil, sabahın da dəyərli sərmayəsidir. Mənzilləri nağd və ya 20 ilədək ipoteka ilə rahatlıqla əldə edə bilərsiniz.
Elə indi *1544-ə zəng edin və ya layihə ərazisində yerləşən satış ofisinə yaxınlaşın, yeni evinizə doğru ilk addımı atın!

In Yasamal district, near major transport hubs such as Badamdar and the Outer Ring Road, "Park Yasamal" offers both ready-to-move-in and under-construction apartments for those seeking a new home.
APARTMENTS OF DIFFERENT SIZES
As a continuation of a large residential complex built by "Kristal", apartment sales in "Park Yasamal" are rapidly progressing. Here, you can find apartments ranging from 47 m² to 120 m² with different layouts – studios, 2, 3, and 4-room apartments – both ready-to-live and under construction. Ready apartments can be purchased for living, renting, or investment purposes. You can watch all the details of the project and ready apartments in the video:
https://www.youtube.com/watch?v=7XoQ8FQqeQg
CONVENIENT LOCATION
One of the project’s main advantages is its easy integration with surrounding roads and proximity to major transport hubs such as Badamdar and the Outer Ring Road, which greatly facilitates daily commuting.
EUROPEAN BRANDS FINISHING
The apartments in “Park Yasamal” stand out with their quality: all apartments are delivered fully renovated according to European standards. They feature German Grohe and Hansgrohe fittings, Turkish Vitra bathroom accessories, Italian Prysmian fireproof cables, American Guardian Glass windows, and German G-u window accessories. Additionally, Italian Immergas heating systems, Knauf drywall and accessories, Gewiss electric switches, Kale Seramik and Kütahya tiles, Russian Stenova and German Erismann wallpapers, as well as Israeli Tambour Paints are used – ensuring top quality in every detail.
OPTIMAL PLANNING
The architectural design prioritizes residents’ comfort: main living areas are spacious, while non-residential zones occupy minimal space, allowing the effective use of every square meter. The complex yard includes children’s playgrounds, relaxation areas for adults, football and sports grounds. Schools, kindergartens, various service facilities, a car-free yard, and a closed parking lot for residents are also available.
MAXIMUM ENERGY, MINIMUM LOSS
“Park Yasamal” apartments are equipped with new generation sound and thermal insulation systems, protecting against city noise while minimizing energy consumption. Thanks to this system, gas demand in winter is almost halved, and an ideal indoor temperature is maintained all year round.
LONG-TERM MORTGAGE OPPORTUNITY
If you are looking for both a comfortable lifestyle and a reliable long-term investment, "Park Yasamal" is the right choice for you. An apartment here is not only a valuable asset today but also a profitable investment for tomorrow. You can purchase apartments with cash or easily through a mortgage of up to 20 years.
Call *1544 now or visit the sales office located on the project site to take the first step toward your new home!