Bəli, bu artıq mümkündür! "Kristal"ın "Park Yasamal" yaşayış kompleksi sizə tam təmirli təhvil veriləcək mənzilləri faizsiz, komissiyasız, daxili kreditlə təqdim edərək, arzuladığınız mənzilə sahib olmaq şansını əlçatan edir.
Seçim tamamilə sizindir: Faizsiz, daxili kredit, yoxsa ipoteka krediti? "Park Yasamal"da həm qısa müddətli, həm də uzunmüddətli ödənişlə yeni mənzilinizə qovuşa bilərsiniz!
55,54 kv.m sahəli, 2 otaqlı mənzil üçün cəmi 30% ilkin ödəniş etməklə:
36 ayadək faizsiz, daxili kreditlə ayda 2787 AZN;
10 illik ipoteka krediti ilə isə ayda 1382 AZN ödəmək kifayətdir.
Yasamalda, 3 saylı Bakı "ASAN xidmət" mərkəzinə yaxın, 4 hektarlıq ekoloji təmiz ərazidə salınan "Park Yasamal" həm şəhərin mərkəzinə, həm də əsas nəqliyyat qovşaqlarına yaxınlığı ilə seçilir. Burada gündəlik həyatda ehtiyac duyduğunuz hər şey evinizin bir addımlığında olacaq: Məktəb, uşaq bağçası, xəstəxana, fitnes mərkəzi, gölətrafı bulvar ərazi, supermarketlər və digər iaşə obyektləri.
Kompleksdə istifadə olunan daş yunu izolyasiyası mənzillərdə hər fəsildə optimal temperaturu qorumağa şərait yaradır. Beləliklə, sakinlər həm enerjiyə qənaət edəcək, həm də kommunal xərcləri azalacaq. Mənzillər arası divarlarda və döşəmə-tavan arasında xüsusi izolyasiya materialı tətbiq olunur, bu isə səs keçiriciliyini yox dərəcəsinə endirəcək. Kompleksdə hər bir avtomobil üçün qapalı avtodayanacaqda xüsusi park yeri nəzərdə tutulub ki, bu da sakinlərin həm rahatlığını, həm də təhlükəsizliyini təmin edəcək.
"Park Yasamal" layihəsində mənzilləri 36 ayadək faizsiz, daxili kredit və ya 20 ilədək ipoteka krediti ilə əldə edə bilərsiniz. Arzularınızdakı mənzili reallığa çevirmək üçün bizimlə indi əlaqə saxlayın və satış ofisimizə yaxınlaşın!

Да, теперь это возможно!
Жилой комплекс "Park Yasamal" от "Kristal" предоставляет возможность стать владельцем квартиры мечты, предлагая полностью отремонтированные квартиры с беспроцентной и безкомиссионной внутренней рассрочкой.
Выбор за вами: беспроцентная рассрочка или ипотека? В "Park Yasamal" вы можете приобрести новую квартиру как на короткий, так и на длительный срок оплаты!
Для квартиры площадью 55.54 м² с 2 комнатами, всего при 30% первоначальном взносе:
Беспроцентная рассрочка на 36 месяцев – 2787 AZN в месяц;
Или ипотека на 10 лет – 1382 AZN в месяц.
"Park Yasamal" расположен в районе Ясамал, рядом с 3-м Бакинским центром "ASAN xidmət", на 4 гектарах экологически чистой территории. Проект выделяется своей близостью к центру города и транспортным узлам. Всё необходимое для повседневной жизни будет рядом: школа, детский сад, больница, фитнес-центр, прибрежный бульвар у озера, супермаркеты и другие объекты инфраструктуры.
Минеральная вата, используемая в изоляции фасада, помогает сохранять комфортную температуру в любое время года, экономя на энергии и снижая коммунальные расходы. Внутренние стены и перекрытия между этажами дополнительно шумоизолированы. Для каждого автомобиля предусмотрено место на подземной парковке, обеспечивая комфорт и безопасность жителей.
Получите квартиру в "Park Yasamal" с беспроцентной рассрочкой до 36 месяцев или ипотекой до 20 лет. Превратите мечту в реальность — свяжитесь с нами прямо сейчас или посетите наш офис продаж!
Адрес: Улица Мюстәкиллиик, район Ясамал
«Премиальные квартиры в City Garden Narimanov — беспроцентная рассрочка до 36 месяцев и ипотека до 20 лет от «Kristal»