Nərimanovda mənzil almaq istəyənləri nələr gözləyir?
Bir vaxtlar mənzil seçərkən əsas sual “ev neçə kvadratdır?” idisə, indi alıcıların diqqət etdiyi məqamlar daha da genişlənib. Evə nə qədər vaxta çatmaq, yaxınlıqda hansı imkanların olması, uşaqlar üçün məktəb və istirahət məkanlarının mövcudluğu da seçimə təsir edir.
Məhz bu dəyişən gözləntilər fonunda “City Garden Narimanov” fərqli ehtiyacları bir məkanda birləşdirən yeni yaşayış modeli təqdim edir. “N.Nərimanov” metro stansiyasına qısa məsafədə yerləşən yaşayış kompleksi mərkəzi lokasiyanın üstünlüklərini geniş yaşayış imkanları ilə birləşdirir.
“City Garden Narimanov”da hazır binalarda 58,84 kv.m-dən 169,74 kv.m-dək sahəsi olan 2 otaq studiyadan 4 otağa qədər mənzillər mövcuddur. Tikintisi davam edən binalarda isə 59,65 kv.m-dən 150,67 kv.m-dək 2 otaq studiya, 2, 3 və 4 otaqlı mənzil seçimləri var.
Təqdim olunan mənzil seçimləri SƏRFƏLİ İPOTEKA və DAXİLİ KREDİT şərtləri ilə satışdadır.
Mənzil alarkən onun hazır şəkildə, keyfiyyətli təmir və materiallarla təhvil verilməsi də vacib üstünlüklərdən biridir. “City Garden Narimanov”da mənzillər sakinlərə tam və premium təmirli şəkildə təqdim olunur. Mənzillərdə Almaniya istehsalı “HARO” parketləri, elektrik açarlarında İtaliyanın “GEWISS” brendi, İtaliya istehsalı “Prysmian” yanmayan kabelləri tətbiq olunur. Divarlarda “Zambaiti Parati” divar kağızlarına, hamam aksesuarlarında Almaniyanın “GROHE” brendinə, sanitar və ümumi sahələrdə isə İtaliyanın “Infinity” keramoqranitlərinə üstünlük verilir.
“City Garden Narimanov”un üstünlükləri mənzilin özü ilə də məhdudlaşmır. Meqa yaşayış kompleksi daxilində sakinlərin gündəlik ehtiyaclarına cavab verən geniş infrastruktur yaradılır. Kompleks ərazisində yeni mall və fitness mərkəzinin açılması nəzərdə tutulur. Layihənin ərazisində “LANDAU” School da fəaliyyət göstərəcək və məktəbin sentyabr ayında açılması planlaşdırılır. Kompleksin 17,4 hektar yaşıllıq ərazisinə malik olması isə şəhərin mərkəzində yaşayanlar üçün ayrıca üstünlükdür.
“City Garden Narimanov” layihəsində 20 ilədək ipoteka və 36 ayadək daxili kredit şərtlərindən yararlanmaq mümkündür. Bundan əlavə, “Kristal”ın “Evini hissə-hissə al” satış modeli də layihədə keçərlidir. Bununla faizsiz və aylıq öhdəliksiz şərtlərlə istədiyin sahəni kvadrat-kvadrat əldə edə bilərsən. Mənzilin dəyəri artdıqca, daşınmaz əmlaka etdiyin yatırımın da dəyər qazanması mümkündür.
Sənə uyğun mənzil haqqında daha ətraflı məlumat almaq üçün satış ofisinə yaxınlaşa və ya *1544 nömrəsinə zəng edə bilərsən.
Nərimanovda sənə uyğun mənzili seç, gələcək evinə bu gündən addım at.
Həzi Aslanovda hazır mənzil almaq istəyənlər üçün hansı imkanlar var?
Bakıda mənzil almaq istəyənlərin ilk suallarından biri artıq qiymət deyil. “Binanın tikintisi nə vaxt bitəcək?” Son illərdə alıcıların böyük hissəsi tikintisi davam edən layihələrdən daha çox, qısa müddətdə təhvil verilə bilən binalara üstünlük verir. Bunun əsas səbəbi həm uzun gözləmə müddətindən yayınmaq, həm də investisiyanın daha tez dəyər qazanmasıdır.

Если раньше при выборе квартиры главным вопросом было «какая площадь квартиры?», то сегодня покупатели обращают внимание на гораздо большее количество факторов. На выбор также влияют время в пути до дома, наличие необходимой инфраструктуры поблизости, а также школ и мест для отдыха детей.
Именно на фоне меняющихся ожиданий "City Garden Narimanov" предлагает новую модель жилого пространства, объединяющую различные потребности в одном месте. Жилой комплекс, расположенный недалеко от станции метро «Н. Нариманов», сочетает преимущества центрального расположения с широкими возможностями для комфортной жизни.
В готовых зданиях "City Garden Narimanov" представлены квартиры площадью от 58,84 кв. м до 169,74 кв. м — от 2-комнатных студий до 4-комнатных квартир. В строящихся зданиях доступны 2-комнатные студии, а также 2-, 3- и 4-комнатные квартиры площадью от 59,65 кв. м до 150,67 кв. м.
Представленные квартиры доступны на условиях ВЫГОДНОЙ ИПОТЕКИ и ВНУТРЕННЕГО КРЕДИТА.
Одним из важных преимуществ при покупке квартиры является её сдача в готовом виде, с качественным ремонтом и материалами. В "City Garden Narimanov" квартиры передаются жильцам с полной отделкой премиум-класса. В квартирах используется паркет немецкого производства "HARO", электрические выключатели итальянского бренда "GEWISS", а также негорючие кабели итальянского производства "Prysmian". Для отделки стен используются обои "Zambaiti Parati", в ванных комнатах — продукция немецкого бренда "GROHE", а в санитарных и общих зонах — итальянский керамогранит "Infinity".
Преимущества "City Garden Narimanov" не ограничиваются только квартирами. На территории крупного жилого комплекса создаётся развитая инфраструктура, отвечающая повседневным потребностям жителей. В комплексе планируется открытие нового торгового центра и фитнес-центра. На территории проекта также будет работать "LANDAU" School, открытие которой запланировано на сентябрь. Ещё одним важным преимуществом для тех, кто живёт в центре города, является наличие 17,4 гектара зелёной территории.
В проекте "City Garden Narimanov" можно воспользоваться ипотекой сроком до 20 лет и внутренним кредитом сроком до 36 месяцев. Кроме того, в проекте действует модель продаж "Купи свой дом по частям" от "Kristal". Она позволяет приобретать желаемую площадь квадрат за квадратом без процентов и ежемесячных обязательных платежей. По мере роста стоимости квартиры может увеличиваться и стоимость вашей инвестиции в недвижимость.
Чтобы получить более подробную информацию о подходящей вам квартире, вы можете посетить офис продаж или позвонить по номеру *1544.
Выберите подходящую вам квартиру в Нариманове и сделайте первый шаг к своему будущему дому уже сегодня.
Возможность стать владельцем жилья с "Kristal" без обязательных ежемесячных платежей
Есть отличная новость для тех, кто откладывает покупку квартиры из-за первоначального взноса и ежемесячных кредитных обязательств!
Вы можете стать владельцем 2-комнатной студии в "Park Yasamal" с первоначальным взносом всего 17 000 манат.
«Премиальные квартиры в City Garden Narimanov — беспроцентная рассрочка до 36 месяцев и ипотека до 20 лет от «Kristal»