"Kristal"ın "Yeni Sumqayıt" yaşayış kompleksində tezliklə təhvil veriləcək, 1, 2 otaq studiya və 2 otaqlı yeni mənzillər satışa çıxarılıb!
Özü də 20 ilədək ipoteka imkanı ilə! Nağd qiyməti 52 622 AZN olan 38,41 kv.m mənzil üçün 21 048 AZN ilkin ödəniş və 10 il ərzində aylıq cəmi 434 AZN ödəyərək, əlavə maliyyə yükü hiss etmədən öz evinizə sahib ola bilərsiniz.
Bundan başqa layihədə 1 otaqlı 34.97 kv.m, 2 otaqlı 59.53 kv.m, digər sahəli 2 otaq studiya və daha geniş sahəli mənzillər mövcuddur.
"Yeni Sumqayıt" layihəsi Sumqayıt şəhərində, Sülh küçəsində yerləşir. Üstəlik, kompleks daxilində məktəb, bağça və digər iaşə obyektləri nəzərdə tutulub ki, bu da sakinlərin rahatlığına rahatlıq qatacaq.
Layihə müasir şəhərsalma standartlarına əsasən layihələndirilib: Geniş və yaşıl park sahələri ilə əhatələnmiş kompleksdə 24/7 kamera-nəzarət sistemi, hər mənzilə ayrılmış 1 avtodayanacaq yeri daxil olmaqla geniş və təhlükəsiz avtodayanacaq nəzərdə tutulub. Eyni zamanda, mənzillər modern üslubda, keyfiyyətli materiallarla təmir olunmuş, yerdən tavana qədər pəncərələrə malik, səs və istilik izolyasiyası ilə təchiz edilmiş formada təklif olunur.
Kompleksin planlanması zamanı sakinlərin maksimal yaşam komfortunu təmin etmək üçün binaların düzülüşündən mənzillərin planlamasına qədər hər bir detal optimal planlanıb.
Ən son təkliflərlə tanış olmaq üçün kristal.az saytına daxil ola və ya layihənin satış ofisinə yaxınlaşa bilərsiniz. Mənzil satışları sürətlə davam edən bu kompleksdə yeni satışa çıxarılan mənzillərə ilk siz sahib olmaq istəyirsinizsə, "Kristal"a müraciət edin: *1544
Yeni dövr, yeni ad: Kristal rebrendinq etdi!
Bu gün, 31 may tarixində, Gülüstan sarayında Azərbaycanın aparıcı tikinti şirkətlərindən olan Kristal brendinin rebrendinq tədbiri keçirilir.

In the "Yeni Sumqayıt" residential complex by "Kristal!", newly built 1-room, 2-room studio, and 2-room apartments that will be delivered soon are now available for sale!
What’s more, with mortgage options up to 20 years! For a 38.41 sq.m apartment priced at 52,622 AZN, you can own your home by paying an initial payment of 21,048 AZN and only 434 AZN monthly for 10 years – without feeling any extra financial burden.
In addition, the project offers 1-room 34.97 sq.m, 2-room 59.53 sq.m, various 2-room studios, and larger apartments.
"Yeni Sumqayıt" is located on Sülh Street in Sumqayıt city. Moreover, the complex includes a school, kindergarten, and other service facilities, which will further enhance residents’ convenience.
The project is designed according to modern urban planning standards: The complex is surrounded by wide green park areas, includes a 24/7 CCTV surveillance system, and offers a spacious and secure parking space with one designated spot per apartment. Apartments are offered in a modern style, finished with high-quality materials, featuring floor-to-ceiling windows and equipped with sound and thermal insulation.
From the layout of the buildings to the apartment plans, every detail has been optimally planned to ensure maximum living comfort for residents.
To learn about the latest offers, visit kristal.az or come to the project's sales office. If you want to be the first to own these newly released apartments in this fast-selling complex, contact "Kristal": *1544