"Kristal"ın "Yeni Sumqayıt" yaşayış kompleksində tezliklə təhvil veriləcək, 1, 2 otaq studiya və 2 otaqlı yeni mənzillər satışa çıxarılıb!
Özü də 20 ilədək ipoteka imkanı ilə! Nağd qiyməti 52 622 AZN olan 38,41 kv.m mənzil üçün 21 048 AZN ilkin ödəniş və 10 il ərzində aylıq cəmi 434 AZN ödəyərək, əlavə maliyyə yükü hiss etmədən öz evinizə sahib ola bilərsiniz.
Bundan başqa layihədə 1 otaqlı 34.97 kv.m, 2 otaqlı 59.53 kv.m, digər sahəli 2 otaq studiya və daha geniş sahəli mənzillər mövcuddur.
"Yeni Sumqayıt" layihəsi Sumqayıt şəhərində, Sülh küçəsində yerləşir. Üstəlik, kompleks daxilində məktəb, bağça və digər iaşə obyektləri nəzərdə tutulub ki, bu da sakinlərin rahatlığına rahatlıq qatacaq.
Layihə müasir şəhərsalma standartlarına əsasən layihələndirilib: Geniş və yaşıl park sahələri ilə əhatələnmiş kompleksdə 24/7 kamera-nəzarət sistemi, hər mənzilə ayrılmış 1 avtodayanacaq yeri daxil olmaqla geniş və təhlükəsiz avtodayanacaq nəzərdə tutulub. Eyni zamanda, mənzillər modern üslubda, keyfiyyətli materiallarla təmir olunmuş, yerdən tavana qədər pəncərələrə malik, səs və istilik izolyasiyası ilə təchiz edilmiş formada təklif olunur.
Kompleksin planlanması zamanı sakinlərin maksimal yaşam komfortunu təmin etmək üçün binaların düzülüşündən mənzillərin planlamasına qədər hər bir detal optimal planlanıb.
Ən son təkliflərlə tanış olmaq üçün kristal.az saytına daxil ola və ya layihənin satış ofisinə yaxınlaşa bilərsiniz. Mənzil satışları sürətlə davam edən bu kompleksdə yeni satışa çıxarılan mənzillərə ilk siz sahib olmaq istəyirsinizsə, "Kristal"a müraciət edin: *1544
Yeni dövr, yeni ad: Kristal rebrendinq etdi!
Bu gün, 31 may tarixində, Gülüstan sarayında Azərbaycanın aparıcı tikinti şirkətlərindən olan Kristal brendinin rebrendinq tədbiri keçirilir.

Самые продаваемые квартиры снова в продаже: Всего за 434 AZN в месяц от "Kristal!"
Радостная новость для тех, кто хочет стать владельцем квартиры от "Kristal!" – Квартиры по цене аренды!
В жилом комплексе "Yeni Sumqayıt" от "Kristal!" начались продажи новых 1-комнатных, 2-комнатных студий и 2-комнатных квартир, которые скоро будут сданы в эксплуатацию!
Причём с ипотекой сроком до 20 лет! К примеру, вы можете стать владельцем квартиры площадью 38,41 кв.м стоимостью 52 622 AZN, внеся первоначальный взнос 21 048 AZN и ежемесячно выплачивая всего 434 AZN в течение 10 лет – без лишней финансовой нагрузки.
Кроме того, в проекте предусмотрены квартиры площадью 34.97 кв.м (1-комнатные), 59.53 кв.м (2-комнатные), различные 2-комнатные студии и более просторные квартиры.
"Yeni Sumqayıt" расположен на улице Сюльх города Сумгайыт. Дополнительно на территории комплекса запланированы школа, детский сад и другие объекты инфраструктуры, обеспечивающие максимальный комфорт для жителей.
Проект разработан в соответствии с современными стандартами градостроительства: Комплекс окружён зелёными парками, имеет систему видеонаблюдения 24/7, а также просторную и безопасную автостоянку, где каждой квартире выделено одно место. Квартиры предлагаются с качественной отделкой в современном стиле, с окнами от пола до потолка, с шумо- и теплоизоляцией.
При планировке комплекса каждая деталь – от расположения зданий до планировки квартир – была тщательно продумана для обеспечения максимального комфорта жизни.
Чтобы ознакомиться с последними предложениями, посетите сайт kristal.az или обратитесь в офис продаж проекта. Хотите первыми стать владельцами новых квартир в этом популярном комплексе? Обращайтесь в "Kristal": *1544