Metroya yaxın premium mənzillər faizsiz kreditlə - "City Garden Narimanov"!
"Kristal"ın "City Garden Narimanov" premium yaşayış kompleksi sizə 36 ayadək faizsiz, komissiyasız daxili kredit və ya 20 illik ipoteka kredit şərtləri ilə mənzil sahibi olmaq imkanı yaradır.
Metronun "N.Nərimanov" stansiyasına qısa məsafədə yerləşən premium layihə şəhər mərkəzinə yaxın yerləşsə də, sakinlərə sakit və yaşıl bir mühit təqdim edir. 17,3 hektarlıq geniş və yaşıl həyəti, basketbol, futbol və tennis meydançaları, açıq hava kinoteatrları, ticarət və əyləncə mərkəzləri burada sizə rahat və aktiv həyat tərzi vəd edir.
Beynəlxalq mükafata layiq görülən "City Garden Narimanov"da mənzillər yüksək keyfiyyətli materiallarla premium təmirli şəkildə təqdim olunur:
✔ Alman istehsalı Grohe hamam aksesuarları;
✔ İtaliya istehsalı Gewiss elektrik açarları və Prysmian yanmayan kabelləri;
✔ Amerika istehsalı Guardian Glass pəncərə şüşələri və İmmergas kombi sistemi.
Təhlükəsizlik və komfortun ön planda tutulduğu premium mənzillər yüksək səviyyəli səs və istilik izolyasiyası ilə təmin olunub - qışda isti, yayda isə sərin mühit sizi gözləyir! Kompleksin 24/7 kamera nəzarət sistemi və ağıllı ev texnologiyaları ilə təchiz olunmuş mənzilləri, sizə müasir həyatın üstünlüklərini təqdim edir.
Kompleksdə yalnız lüks və rahatlıq deyil, həm də ekoloji məsuliyyət prinsipləri ön planda tutulur. Kompleks günəş panelləri, tullantıların çeşidlənməsi, yağış sularının toplanması kimi ekoloji həllərə əsaslanaraq inşa edilir.
Tezliklə təhvil veriləcək premium mənzillər sizin üçün əlverişli şərtlərlə təklif olunur. Faizsiz kreditlə premium mənzil sahibi olmaq istəyənlər üçün bu, əsl fürsətdir!
Mənzillərlə yerində tanış olmaq, nümunə mənzillərə baxmaq və sizi maraqlandıran suallarınıza cavab tapmaq üçün satış ofisinə yaxınlaşın!

Премиум-жилой комплекс "City Garden Narimanov" от "Kristal" предоставляет вам возможность стать владельцем квартиры на условиях беспроцентной, без комиссии внутренней рассрочки до 36 месяцев или ипотечного кредита сроком до 20 лет.
Расположенный вблизи станции метро "Н.Нариманов", этот премиум-проект находится рядом с центром города, но при этом предлагает жителям спокойную и зеленую среду. Просторный двор площадью 17,3 гектара включает баскетбольные, футбольные и теннисные площадки, кинотеатры под открытым небом, торгово-развлекательные центры — всё для комфортного и активного образа жизни.
Квартиры в отмеченном международными наградами "City Garden Narimanov" сдаются с премиальной отделкой и использованием высококачественных материалов:
✔ Санитарные аксессуары Grohe (Германия)
✔ Электрические переключатели Gewiss и огнестойкие кабели Prysmian (Италия)
✔ Стеклопакеты Guardian Glass и система отопления Immergas (США)
Премиальные квартиры обеспечены высоким уровнем шумо- и теплоизоляции — тепло зимой, прохладно летом! Комплекс оснащён системой видеонаблюдения 24/7 и технологиями "умного дома", обеспечивая все преимущества современной жизни.
Кроме роскоши и комфорта, комплекс строится на принципах экологической ответственности: солнечные панели, сортировка отходов, сбор дождевой воды — всё это здесь реализовано.
Скоро квартиры будут сданы, и они предлагаются на выгодных условиях. Это настоящая возможность для тех, кто хочет приобрести премиум-жилье в рассрочку без процентов!
Для ознакомления с квартирами, просмотра образцов и получения ответов на все ваши вопросы — посетите наш офис продаж!