Metroya yaxın premium mənzillər faizsiz kreditlə - "City Garden Narimanov"!
"Kristal"ın "City Garden Narimanov" premium yaşayış kompleksi sizə 36 ayadək faizsiz, komissiyasız daxili kredit və ya 20 illik ipoteka kredit şərtləri ilə mənzil sahibi olmaq imkanı yaradır.
Metronun "N.Nərimanov" stansiyasına qısa məsafədə yerləşən premium layihə şəhər mərkəzinə yaxın yerləşsə də, sakinlərə sakit və yaşıl bir mühit təqdim edir. 17,3 hektarlıq geniş və yaşıl həyəti, basketbol, futbol və tennis meydançaları, açıq hava kinoteatrları, ticarət və əyləncə mərkəzləri burada sizə rahat və aktiv həyat tərzi vəd edir.
Beynəlxalq mükafata layiq görülən "City Garden Narimanov"da mənzillər yüksək keyfiyyətli materiallarla premium təmirli şəkildə təqdim olunur:
✔ Alman istehsalı Grohe hamam aksesuarları;
✔ İtaliya istehsalı Gewiss elektrik açarları və Prysmian yanmayan kabelləri;
✔ Amerika istehsalı Guardian Glass pəncərə şüşələri və İmmergas kombi sistemi.
Təhlükəsizlik və komfortun ön planda tutulduğu premium mənzillər yüksək səviyyəli səs və istilik izolyasiyası ilə təmin olunub - qışda isti, yayda isə sərin mühit sizi gözləyir! Kompleksin 24/7 kamera nəzarət sistemi və ağıllı ev texnologiyaları ilə təchiz olunmuş mənzilləri, sizə müasir həyatın üstünlüklərini təqdim edir.
Kompleksdə yalnız lüks və rahatlıq deyil, həm də ekoloji məsuliyyət prinsipləri ön planda tutulur. Kompleks günəş panelləri, tullantıların çeşidlənməsi, yağış sularının toplanması kimi ekoloji həllərə əsaslanaraq inşa edilir.
Tezliklə təhvil veriləcək premium mənzillər sizin üçün əlverişli şərtlərlə təklif olunur. Faizsiz kreditlə premium mənzil sahibi olmaq istəyənlər üçün bu, əsl fürsətdir!
Mənzillərlə yerində tanış olmaq, nümunə mənzillərə baxmaq və sizi maraqlandıran suallarınıza cavab tapmaq üçün satış ofisinə yaxınlaşın!

"Kristal’s" premium residential complex "City Garden Narimanov" offers you the opportunity to own an apartment with up to 36 months of zero-interest, commission-free internal financing or a 20-year mortgage plan.
Located a short distance from the "N.Narimanov" metro station, this premium project is close to the city center, yet provides residents with a quiet and green environment. The spacious 17.3-hectare courtyard includes basketball, football, and tennis courts, open-air cinemas, and shopping and entertainment centers — offering you a comfortable and active lifestyle.
Apartments at the internationally awarded "City Garden Narimanov" come fully renovated with high-quality premium materials:
✔ German-made Grohe bathroom accessories
✔ Italian Gewiss electrical switches and Prysmian fire-resistant cables
✔ American Guardian Glass window panels and Immergas heating systems
Premium apartments prioritize safety and comfort, featuring high-level sound and thermal insulation — warm in winter, cool in summer! The complex includes 24/7 CCTV surveillance and smart home technologies, giving you the best of modern living.
More than just luxury and comfort, the complex is built on eco-conscious principles — featuring solar panels, waste sorting, and rainwater harvesting systems.
These premium apartments are being delivered soon and are offered on favorable terms. This is a golden opportunity for those seeking a premium home with zero-interest financing!
To visit the apartments, explore sample flats, and get answers to all your questions, visit the sales office!
Don't miss this chance — premium living is now within reach!
More information: 1544 or 050 293 10 10
Address: Narimanov district, Islam Abishov street
Favorable Sales Terms at Kristal's "Yeni Sumqayıt" and "Sahil Park" Projects
An excellent opportunity for those looking to own a home in Sumgait: sales continue at Kristal's Yeni Sumqayıt and Sahil Park residential projects. The developments offer apartments in a variety of sizes and layouts, giving buyers a wide range of options to choose from.