"Kristal" və "Landau Education Group" arasında əməkdaşlıq memorandumu imzalanıb!
"Kristal""Landau Education Group" arasında əməkdaşlıq memorandumu imzalanıb. Sənəd tərəflər arasında təhsil və infrastruktur sahəsində birgə layihələrin həyata keçirilməsini nəzərdə tutur. Bu əməkdaşlıq Azərbaycanda müasir təhsil infrastrukturunun inkişafına və beynəlxalq standartlara uyğun təhsil mühitinin formalaşmasına mühüm töhfə verməyi hədəfləyir.
Razılaşmaya əsasən, "Kristal" layihələri çərçivəsində təhsil infrastrukturu daha da gücləndirilir və müxtəlif yaşayış komplekslərində yeni məktəb korpusları istifadəyə veriləcək.
https://www.youtube.com/shorts/PfcZB9f-9o8
"City Garden Narimanov" layihəsində LANDAU School-un yeni "City Garden Narimanov" korpusu fəaliyyətə başlayacaq. Yeni tədris korpusunun 2026-cı ilin sentyabr ayından etibarən şagirdlərin istifadəsinə verilməsi planlaşdırılır. Müasir tədris prinsiplərinə uyğun şəkildə hazırlanan məktəbdə şagirdlərin akademik və sosial inkişafını dəstəkləyən geniş imkanlar yaradılıb. Buraya 50 kv.m sahəyə malik sinif otaqları, geniş ümumi istifadə zonaları, 250 nəfərlik akt zalı, böyük idman zalı, açıq hava oyun sahəsi və ən son STEAM otağı daxildir. Korpusda məktəbəqədər hazırlıq, Azərbaycan, rus və ingilis bölmələri üzrə tədris həyata keçiriləcək.
Eyni zamanda, "Park Yasamal" layihəsində SİMURQ Liseyi by LANDAU daha əlçatan qiymətlərlə yeni "Park Yasamal" korpusunu təqdim edir. Korpus 2026/2027 tədris ilindən etibarən fəaliyyətə başlayacaq. Yeni tədris məkanında geniş sinif otaqları, oyun zonası, iclas otağı, kitabxana, idman və akt zalları, həmçinin şagirdlərin hərtərəfli inkişafına yönəlmiş müasir imkanlar təqdim olunacaq. Korpusda məktəbəqədər hazırlıq, eləcə də Azərbaycan, rus və ingilis bölmələri üzrə siniflər fəaliyyət göstərəcək. Təhsil haqqına gündə iki dəfə qidalanma – nahar və qəlyanaltı daxildir.
Layihə sakinlərin rahatlığını da ön planda tutur. Məktəblərin yaşayış komplekslərinin daxilində yerləşməsi yol xərclərini və nəqliyyata ehtiyacı azaldır, eyni zamanda ətraf mühitə təsirin minimuma endirilməsinə kömək edir. Bu imkan sayəsində "Kristal" sakinləri övladları üçün rahat və əlçatan təhsil mühitinə sahib olurlar.

Между Kristal и Landau Education Group подписан меморандум о сотрудничестве. Документ предусматривает реализацию совместных проектов в сфере образования и инфраструктуры между сторонами. Это сотрудничество нацелено на внесение значительного вклада в развитие современной образовательной инфраструктуры в Azerbaijan и формирование образовательной среды, соответствующей международным стандартам.
Согласно соглашению, в рамках проектов Kristal образовательная инфраструктура будет дополнительно усилена, и в различных жилых комплексах будут введены в эксплуатацию новые школьные корпуса.
https://www.youtube.com/shorts/PfcZB9f-9o8
В рамках проекта “City Garden Narimanov” начнёт работу новый корпус LANDAU School — “City Garden Narimanov”. Планируется, что новый учебный корпус будет доступен для учащихся с сентября 2026 года.
Школа, подготовленная в соответствии с современными образовательными принципами, предложит широкие возможности для поддержки академического и социального развития учеников. В их числе — классы площадью 50 кв.м, просторные зоны общего пользования, актовый зал на 250 мест, большой спортивный зал, открытая игровая площадка и современный STEAM-кабинет.
В корпусе будет организовано обучение по программам дошкольной подготовки, а также на азербайджанском, русском и английском отделениях.
В то же время, в рамках проекта “Park Yasamal”, SİMURQ Liseyi by LANDAU представит новый корпус “Park Yasamal” по более доступным ценам. Кампус начнёт функционировать с 2026/2027 учебного года.
Новое образовательное пространство будет включать просторные классы, игровую зону, переговорные комнаты, библиотеку, спортивный и актовый залы, а также современные возможности, направленные на всестороннее развитие учащихся.
В корпусе будет организовано обучение по программам дошкольной подготовки, а также на азербайджанском, русском и английском отделениях. В стоимость обучения входит двухразовое питание — обед и перекус.
Проект также ставит в приоритет комфорт жителей. Размещение школ внутри жилых комплексов снижает транспортные расходы и необходимость в передвижении, а также способствует минимизации воздействия на окружающую среду. Благодаря этому жители Kristal получают удобную и доступную образовательную среду для своих детей.
Самые продаваемые квартиры снова в продаже: Всего за 434 AZN в месяц от "Kristal!"
Радостная новость для тех, кто хочет стать владельцем квартиры от "Kristal!" – Квартиры по цене аренды!