Faizsiz kreditlə tam təmirli mənzillər - “Park Yasamal”
“Kristal”ın inşa etdiyi “Park Yasamal” yaşayış kompleksi, komfortlu və müasir mənzilləri ilə yeni bir yaşam tərzi təklif edir.
Layihə Yasamal rayonunda, şəhər mərkəzinə yaxın, təbiətlə əhatə olunmuş ekoloji təmiz bir ərazidə yerləşir. Hazırda yaşayış kompleksinin artıq satışı tamamlanmış birinci mərhələsində mənzillərin təmir işləri yekunlaşmaq üzrədir.
Satışları davam edən yeni mərhələdə isə tikinti işləri sürətlə davam edir. Yaşayış kompleksinə olan yüksək tələbatı nəzərə alan “Kristal” müştərilərini sevindirmək üçün kredit şərtlərini daha da sadələşdirib. Belə ki, elə indi satış ofisinə müraciət edərək 30% ilkin ödəniş ilə 36 ayadək faizsiz daxili kreditlə mənzil sahibi ola bilərsiniz.
“Park Yasamal”da tam təmirli mənzillər, faizsiz kredit imkanları ilə bərabər, 20 faiz ilkin ödənişlə 20 ilədək ipoteka krediti ilə də təklif olunur. Mənzillərin təmir işləri beynəlxalq standartlara uyğun Avropa brendləri ilə həyata keçirilir.
Mənzillər xüsusi səs və istilik izolyasiyası ilə təchiz olunub və enerji səmərəliliyi artırılıb.
“Park Yasamal” yaşayış kompleksi 4 hektarlıq geniş sahədə salınır və Yasamal gölü ətrafında bulvar zonası kimi əlavə imkanlarla zənginləşdiriləcək.
Kompleksdə sakinlər üçün məktəb, uşaq bağçası, klinika, fitnes mərkəzi və ticarət obyektləri mövcuddur. Bununla yanaşı, geniş həyət və uşaq oyun zonaları, istirahət məkanları sakinlərin gündəlik ehtiyaclarını ödəyəcək.

Жилой комплекс “Park Yasamal”, построенный компанией “Kristal”, предлагает новый стиль жизни с комфортными и современными квартирами.
Проект расположен в районе Ясамал, в экологически чистом месте, окружённом природой и недалеко от центра города. В первой очереди жилого комплекса, где продажи уже завершены, отделочные работы в квартирах подходят к завершению.
Во вновь запущенной очереди продажи продолжаются, и строительные работы активно ведутся. Учитывая высокий спрос на комплекс, “Kristal” упростил условия кредитования, чтобы порадовать своих клиентов. Уже сейчас, обратившись в офис продаж, вы можете приобрести квартиру с первоначальным взносом 30% и беспроцентной внутренней рассрочкой сроком до 36 месяцев.
В “Park Yasamal” полностью отремонтированные квартиры предлагаются как в рассрочку без процентов, так и в ипотеку сроком до 20 лет с первоначальным взносом 20%. Отделочные работы проводятся с использованием европейских брендов в соответствии с международными стандартами.
Квартиры оснащены качественной звуко- и теплоизоляцией, а также повышенной энергоэффективностью.
Жилой комплекс “Park Yasamal” строится на территории площадью 4 гектара и будет дополнительно обустроен бульварной зоной вокруг озера Ясамал.
В комплексе предусмотрены школа, детский сад, клиника, фитнес-центр и торговые объекты для удобства жителей. Просторные дворы, детские игровые зоны и зоны отдыха обеспечат комфортную повседневную жизнь.
В Хырдалане и Сумгаите выставлены на продажу квартиры с первоначальным взносом от 10 200 манатов! — «Kristal»