Bakıda həm rahat yaşayıb, həm də ağıllı investisiya etmək istəyirsən? Məhz bu nöqtədə "Kristal"ın "Park Yasamal" layihəsi diqqətləri üzərinə çəkir.
"Park Yasamal" layihəsi müasir şəhər həyatının üstünlüklərini bir araya gətirən layihə kimi sakinlərə keyfiyyətli bir həyat tərzi vəd edir. Kompleksdə sakinlərin gündəlik həyatını komfortlu etmək üçün hər detal düşünülüb.
Ərazi geniş və yaşıllıqlarla zəngin park sahəsi, göl ətrafında istirahət zonaları, futbol meydançası və uşaqlar üçün təhlükəsiz oyun sahələri ilə seçilir. Özəl uşaq bağçası isə ailələr üçün əlavə rahatlıq təmin edir. 24/7 kamera nəzarət sistemi və geniş, təhlükəsiz avtodayanacaq sakinlərin təhlükəsizliyini ön planda saxlayır.
https://www.youtube.com/watch?v=7XoQ8FQqeQg&t=56s
"Park Yasamal"da müxtəlif ehtiyaclara uyğun mənzil seçimləri təqdim olunur: 2, 3 və 4 otaq, eləcə də, studiya mənzillər fərqli kvadratlarda mövcuddur. Alıcılar üçün həm hazır, həm tikintisi davam edən, həm də əşyalı mənzillər təklif edilir. Hazır mənzillər dərhal köçmək istəyənlər üçün, tikintisi davam edən mənzillər daha sərfəli seçim istəyənlər üçün, əşyalı mənzillər isə vaxt itirmədən köçüb, yaşamaq üçün idealdır.
Mənzillər tam təmirli şəkildə təhvil verilir və təmir zamanı Avropa brendlərinin materiallarından istifadə olunur. Bu isə uzunömürlü və estetik baxımdan cəlbedici yaşayış mühiti deməkdir.
Ödəniş şərtləri də alıcılar üçün olduqca əlverişlidir. Mənzilləri 30%-dən başlayan ilkin ödənişlə 36 ayadək daxili kreditlə və ya 20 ilədək ipoteka krediti ilə əldə etmək mümkündür. Eyni zamanda, dövlət ipotekasına yararlı yeni mənzillər də satışdadır. Şirkətin təqdim etdiyi "Evini hissə-hissə al" modeli isə xüsusi diqqət çəkir. Bu model sayəsində mənzilə aylıq öhdəliksiz və faizsiz şəkildə sahib olmaq mümkündür.
Kompleksin yerləşdiyi ərazi də xüsusi üstünlüklərə malikdir. Yasamal rayonunda, 3 saylı Bakı "ASAN xidmət" mərkəzinin yaxınlığında yerləşən "Park Yasamal" şəhərin əsas nöqtələrinə rahat çıxış imkanı yaradır. Ətrafda gündəlik həyat üçün lazım olan bütün infrastruktur mövcuddur. Bundan əlavə, uzun illər "Qanlı göl" kimi tanınan su hövzəsinin ətrafında planlaşdırılan genişmiqyaslı abadlaşdırma işləri gələcəkdə bu ərazini müasir şəhər parkına çevirəcək və layihənin dəyərini daha da artıracaq.
Binaların və mənzillərin planlanması maksimum səmərəlilik prinsipi ilə həyata keçirilib. Mənzillər "itkisiz" layihələndirilib, yəni istifadə olunmayan, boş sahələr minimuma endirilib və hər kvadratmetr real yaşayış üçün nəzərdə tutulub. Bu isə həm rahatlıq, həm də maliyyə baxımından daha sərfəli seçim deməkdir.
"Park Yasamal" layihəsi həm rahat yaşayış, həm də gələcəkdə dəyər qazanan investisiya imkanı axtaranlar üçün ideal seçim kimi təqdim olunur. Layihə ilə daha yaxından tanış olmaq üçün tikinti ərazisinə baş çəkə, satış ofisinə yaxınlaşa və ya *1544 nömrəsi ilə əlaqə saxlaya bilərsən.
İpoteka ilə metroya yaxın mənzil: Nərimanovda nə təklif olunur?
Yeni mənzil alarkən yaxşı ev tapmaq qədər, yaxşı ərazidə ev tapmaq da vacibdir. Metroya, əsas yollara, məktəbə və gündəlik lazım olan yerlərə yaxınlıq sonradan həyatın rahatlığını birbaşa hiss etdirir. “City Garden Narimanov” bu üstünlükləri geniş yaşayış imkanları ilə birləşdirir.

Проект «Park Yasamal» объединяет преимущества современной городской жизни и обещает жителям высокий уровень комфорта. В комплексе продумана каждая деталь для удобства повседневной жизни.
Территория выделяется просторной и богатой зеленью парковой зоной, зонами отдыха вокруг озера, футбольным полем и безопасными игровыми площадками для детей. Частный детский сад обеспечивает дополнительное удобство для семей. Система видеонаблюдения 24/7 и просторная, безопасная парковка ставят безопасность жителей на первый план.
Расположение комплекса также обладает особыми преимуществами. «Park Yasamal», находящийся в Ясамальском районе, рядом с 3-м Бакинским центром «ASAN xidmət», обеспечивает удобный доступ к основным точкам города. Вокруг имеется вся необходимая инфраструктура для повседневной жизни. Кроме того, масштабные работы по благоустройству территории вокруг водоёма, долгое время известного как «Кровавое озеро», в будущем превратят эту зону в современный городской парк и ещё больше повысят ценность проекта.
Планировка зданий и квартир выполнена по принципу максимальной эффективности. Квартиры спроектированы без «потерь», то есть неиспользуемые и пустые площади сведены к минимуму, и каждый квадратный метр предназначен для реального проживания. Это означает более комфортный и финансово выгодный выбор.
В «Park Yasamal» представлены варианты квартир, соответствующие различным потребностям: 2-, 3- и 4-комнатные, а также студии разных площадей. Покупателям предлагаются как готовые квартиры, так и находящиеся в стадии строительства, а также полностью меблированные варианты. Готовые квартиры подойдут тем, кто хочет заселиться сразу, строящиеся — для тех, кто ищет более выгодную цену, а меблированные — идеальны для быстрого переезда без лишних затрат времени.
Квартиры сдаются с полной отделкой, при ремонте используются материалы европейских брендов. Это означает долговечное и эстетически привлекательное жилое пространство.
Условия оплаты также весьма выгодны для покупателей. Квартиры можно приобрести с первоначальным взносом от 30% с внутренним кредитом до 36 месяцев или с ипотекой до 20 лет. Также в продаже имеются новые квартиры, подходящие под государственную ипотеку. Особого внимания заслуживает модель «Покупай жильё по частям», которая позволяет стать владельцем квартиры без процентов и ежемесячных обязательств.
Проект «Park Yasamal» представлен как идеальный выбор для тех, кто ищет как комфортное проживание, так и инвестиционную возможность с перспективой роста стоимости в будущем. Чтобы ближе ознакомиться с проектом, вы можете посетить строительную площадку, обратиться в офис продаж или связаться по номеру *1544.