Nərimanovda mənzil almaq istəyənlərin qarşısında hansı seçimlər var? Bu sualın cavabı layihədən layihəyə dəyişsə də, bu ərazidə yeni tikililərə tələbat yüksək olaraq qalır.
Belə bir bazarda seçim edərkən əsas məsələ yalnız qiymət deyil, mənzilin keyfiyyəti, yerləşməsi və gələcək dəyəridir. Məhz bu xüsusiyyətləri bir araya gətirən layihələrdən biri də "City Garden Narimanov"dur.
Layihə "N.Nərimanov" metro stansiyasına qısa məsafədə yerləşərək şəhərin ən əlverişli nöqtələrindən birində sakinlərinə rahat həyat təqdim edir. Şəhərin mərkəzində yaşamaq işə, təhsilə, alış-veriş və gündəlik ehtiyaclara daha qısa zamanda çatmaq, yolda daha az vaxt sərf etmək və həyat keyfiyyətini artırmaq deməkdir.
Layihədə müxtəlif sahəli studiya, 2, 3 və 4 otaqlı mənzillər satışdadır. Xüsusilə 127,42 kv.m, 4 otaqlı mənzillər geniş ailələr üçün ideal seçim hesab olunur. Bu mənzillərin həm tam hazır, həm də tikintisi davam edən variantları mövcuddur və alıcı öz planına uyğun seçim edə bilir. Geniş qonaq otağı, rahat yataq otaqları, ayrıca mətbəx və ailənin gündəlik rahatlığı üçün düşünülmüş bölgü həm komfortlu yaşayış, həm də gələcək üçün dəyərli investisiya imkanı yaradır.
"City Garden Narimanov" yalnız yerləşməsi ilə deyil, tikinti və istifadə olunan materialların keyfiyyəti ilə də seçilir. Kompleksin fasadı uzunömürlü, keyfiyyətli, isti və soyuğa davamlı keramoqranitlə üzlənir. Bu material binanın həm estetik görünüşünü qoruyur, həm də illər ərzində davamlılığını təmin edir.
Layihədə səs və istilik komfortuna xüsusi diqqət ayrılıb. Fasad və pəncərələrdə tətbiq olunan izolyasiya sistemi küçədən gələn səsləri minimuma endirir. Mənzillərdə divarlar və döşəmələr arasında tətbiq olunan istilik və səs izolyasiyası isə qonşu mənzillərdən gələn səslərin qarşısını almağa kömək edir, eyni zamanda enerji səmərəliliyini artırır.
Kompleksdə mərkəzi istilik sistemi quraşdırılıb. Bu sistem mənzillərin qış aylarında bərabər və stabil şəkildə isinməsini təmin edir, əlavə fərdi həllərə ehtiyacı minimuma endirir.
Mənzillər sakinlərə premium təmirli şəkildə təhvil verilir. Bu isə yeni ev alanların əlavə təmir üçün vaxt, enerji və əlavə büdcə sərf etmədən qısa müddətdə köçə bilməsi deməkdir. Təmir zamanı dünyanın tanınmış istehsalçılarının məhsullarına üstünlük verilir. Döşəmələrdə Almaniyanın "HARO" parketləri, elektrik avadanlıqlarında İtaliyanın "GEWISS" açarları, elektrik sistemində İtaliya istehsalı "Prysmian" yanmayan kabelləri, divarlarda "Zambaiti Parati" divar kağızları, hamam aksesuarlarında Almaniyanın "GROHE" məhsulları, sanitar qovşaqları və ümumi sahələrdə isə İtaliyanın "Infinity" keramoqranitləri istifadə olunur.
Layihədə sakinlərin gündəlik ehtiyaclarını qarşılayacaq geniş infrastruktur yaradılır. Ərazidə yeni mall, fitness mərkəzi və sentyabr ayında fəaliyyətə başlayacaq "LANDAU" School yerləşəcək. Bundan əlavə, kompleks 17,4 hektar yaşıllıq sahəsi ilə şəhərin səs-küyündən uzaq, daha rahat və sağlam yaşayış mühiti təqdim edir.
"Kristal"ın təqdim etdiyi "Evini hissə-hissə al" modeli bu layihədə də tətbiq olunur. Bu model sayəsində alıcı mənzilini faizsiz və aylıq öhdəlik olmadan mərhələli şəkildə əldə edə bilir. İstədiyin sahəni bu gündən kvadrat-kvadrat alaraq gələcəyinə yatırım etmək, mənzilin dəyəri artdıqca investisiyanın da dəyər qazanmasına imkan yaradır.
"City Garden Narimanov" layihəsində satışda hazır, təhvilə yaxın və tikintisi davam edən mənzillər mövcuddur. Alıcılar 20 ilədək ipoteka və ya 36 ayadək daxili kredit şərtlərindən yararlana bilərlər.
Əgər sən də Nərimanovda uzun illər rahat yaşayacağın mənzil axtarırsansa, "City Garden Narimanov"un premium mənzilləri ilə yaxından tanış ol. Satış ofisinə yaxınlaş və ya *1544 nömrəsinə zəng edərək ətraflı məlumat əldə et.
“Kristal” və “REA” Daşınmaz Əmlak Agentliyi əməkdaşlığa başladı!
Tikinti sektorunda etibarı və keyfiyyəti ilə seçilən "Kristal" və peşəkar daşınmaz əmlak həlləri təqdim edən "REA" Daşınmaz Əmlak Agentliyi əməkdaşlığa imza atıb.
"City Garden Narimanov"da 36 ayadək faizsiz kreditlə premium mənzil satışları davam edir – "Kristal!"
"Kristal"ın "City Garden Narimanov" premium yaşayış kompleksində 36 ayadək faizsiz kreditlə tam təmirli mənzil sahibi olmaq imkanı davam edir.

Какие варианты доступны тем, кто хочет купить квартиру в Нариманове? Ответ на этот вопрос зависит от конкретного жилого проекта, однако спрос на новостройки в этом районе продолжает оставаться высоким.
На таком рынке при выборе жилья важны не только цена, но и качество квартиры, её расположение и будущая инвестиционная ценность. Одним из проектов, который объединяет все эти преимущества, является City Garden Narimanov.
Проект расположен всего в нескольких минутах от станции метро «Нариман Нариманов», предлагая жителям комфортную жизнь в одном из самых удобных районов города. Жизнь в центре города означает быстрый доступ к работе, учебным заведениям, магазинам и повседневной инфраструктуре, меньше времени в дороге и более высокий уровень комфорта.
В проекте представлены студии, а также 2-, 3- и 4-комнатные квартиры различных площадей. Особого внимания заслуживают 4-комнатные квартиры площадью 127,42 кв. м, которые являются идеальным выбором для больших семей. Эти квартиры доступны как в полностью готовых домах, так и в корпусах, находящихся на стадии строительства, что позволяет каждому покупателю выбрать вариант, соответствующий его планам. Просторная гостиная, удобные спальни, отдельная кухня и продуманная планировка создают комфортные условия для повседневной жизни и одновременно делают такую недвижимость выгодной инвестицией на будущее.
City Garden Narimanov выделяется не только своим удачным расположением, но и высоким качеством строительства и используемых материалов. Фасады зданий облицованы долговечным высококачественным керамогранитом, устойчивым к высоким и низким температурам. Этот материал не только сохраняет современный эстетичный внешний вид здания, но и обеспечивает его долговечность на многие годы.
В проекте особое внимание уделено акустическому и тепловому комфорту. Система изоляции, применяемая в фасадах и оконных конструкциях, значительно снижает уровень уличного шума. Кроме того, тепло- и звукоизоляция между стенами и перекрытиями квартир помогает минимизировать проникновение шума из соседних квартир и одновременно повышает энергоэффективность жилья.
В комплексе установлена центральная система отопления, которая обеспечивает равномерный и стабильный обогрев квартир в зимний период, сводя к минимуму необходимость в дополнительных индивидуальных решениях.
Квартиры передаются владельцам с премиальной чистовой отделкой, что позволяет новосёлам переехать в кратчайшие сроки без дополнительных затрат времени, сил и средств на ремонт. При отделке используются материалы и продукция ведущих мировых производителей: немецкий паркет HARO, электрические выключатели GEWISS (Италия), негорючие электрические кабели Prysmian (Италия), обои Zambaiti Parati (Италия), сантехника GROHE (Германия), а также итальянский керамогранит Infinity для ванных комнат и общих зон.
В проекте создаётся развитая инфраструктура, которая обеспечит жителей всем необходимым для комфортной повседневной жизни. На территории комплекса будут расположены новый торговый центр, фитнес-центр и школа LANDAU School, которая начнёт работу уже в сентябре. Кроме того, комплекс располагает 17,4 гектара зелёных зон, создавая более спокойную, комфортную и здоровую среду для жизни вдали от городского шума.
В проекте также действует модель «Покупай свой дом поэтапно», разработанная компанией Kristal. Благодаря этой программе покупатели могут приобретать квартиру постепенно — без процентов и без ежемесячных платежей. Покупая квадратные метры шаг за шагом уже сегодня, вы инвестируете в своё будущее и получаете возможность увеличить стоимость своих вложений по мере роста рыночной стоимости недвижимости.
В проекте City Garden Narimanov представлены готовые квартиры, квартиры, близкие к сдаче, а также квартиры в строящихся корпусах. Покупатели могут воспользоваться ипотекой сроком до 20 лет или внутренней рассрочкой до 36 месяцев.
Если вы ищете квартиру в Нариманове, в которой сможете комфортно жить долгие годы, познакомьтесь поближе с премиальными квартирами City Garden Narimanov. Посетите офис продаж или позвоните по номеру *1544, чтобы получить подробную информацию.