"Kristal" "City Garden Narimanov" layihəsində tezliklə təhvil veriləcək premium təmirli mənzillər 36 aya qədər faizsiz, komissiyasız daxili kredit şərtləri ilə təqdim edilir. Elə indi *1544 nömrəsi ilə əlaqə saxlayaraq və ya satış ofisinə yaxınlaşaraq bu fürsətdən yararlana bilərsiniz.
Hazırda yaşayış kompleksinin birinci mərhələsində təmir işləri yekunlaşmaq üzrədir. Eyni zamanda, həyət ərazisində abadlaşdırma və yaşıllaşdırma sürətlə davam edir. Kompleksin yaxın zamanda sakinlərə təhvil verilməsi planlaşdırılır. Qeyd edək ki, bütün mənzillər Avropa brendləri ilə tam və premium təmir olunmuş formada sakinlərə təhvil veriləcək.
Şəhərin mərkəzində, təbiətlə iç-içə yaşam
"N.Nərimanov" metrostansiyasına cəmi 5 dəqiqəlik məsafədə yerləşən kompleks, şəhərə asan və sürətli çıxış imkanı yaradır. Kompleksin 21 hektarlıq ərazisinin 17,3 hektarını əhatə edən yaşıllıq və 2000-dən çox ağacın yer aldığı landşaft sizə şəhərin mərkəzində, təbiətlə iç-içə olmaq imkanı təqdim edir. "City Garden Narimanov"da komfortlu yaşamınız üçün özəl və dövlət məktəbləri, bağça, klinika, geniş ticarət mərkəzi, fitness zalı, qapalı və açıq hovuzlar kimi bütün imkanlar nəzərdə tutulmuşdur.
Kompleks sakinlərinə həm açıq, həm də qapalı avtodayanacaq təqdim edilir, bununla da avtodayanacaq problemi sakinlər üçün tarixə qovuşur.
Premium keyfiyyət, premium detallar
Beynəlxalq mükafata layiq görülmüş kompleksdə mənzillərin təmirində yalnız Avropa brendlərindən istifadə olunur: Alman istehsalı Grohe hamam aksesuarları, İtaliya istehsalı Gewiss elektrik açarları və Prysmian yanmayan kabelləri, Amerika istehsalı Guardian Glass pəncərə şüşələri və İmmergas kombi sistemi.
Premium həyat sərfəli şərtlərlə
"City Garden Narimanov" ənənəvi yaşam standartlarının dünya təcrübəsi ilə yeniləndiyi bir layihədir. Bu kompleksdə mənzil sahibi olmaq üçün seçim sizindir: 36 aylıq faizsiz, komissiyasız, daxili kredit və ya 20 ilədək ipoteka imkanı.
"City Garden Narimanov"dan mənzil alın, hazırda davam edən Premium lotereyaya qoşulub, Porsche Taycan qazanmaq şansını qaçırmayın!
Ünvan: Bakı şəh., Nərimanov rayonu, İslam Abışov küçəsi
Mənzil sahibi olmaq istəyənlərə şad xəbər: Biləcəridə 2 otaq studiya mənzillər satışa çıxdı - "Kristal"
Mənzil sahibi olmaq istəyənlər üçün gözlənilən fürsət gəldi! "Kristal"ın "Biləcəri" layihəsində tam təmirli, yeni mənzillər satışa çıxdı!

Premium apartments near the metro, with zero-interest credit – "City Garden Narimanov"!
Premium renovated apartments in “City Garden Narimanov” by “Kristal” are now offered with up to 36 months of zero-interest, commission-free internal credit.
Take advantage of this opportunity now by calling *1544 or visiting the sales office.
Renovation works in the first phase of the residential complex are nearing completion. Landscaping and greenery development in the courtyard are also progressing rapidly. The handover of the complex to residents is planned for the near future. All apartments will be delivered fully and premium renovated with European brands.
Living with nature in the city center
Located just 5 minutes from the “N.Narimanov” metro station, the complex provides quick and easy access to the city. Of the complex’s 21-hectare area, 17.3 hectares are dedicated to greenery, featuring over 2,000 trees. “City Garden Narimanov” offers you the opportunity to live close to nature in the heart of the city. The project includes both public and private schools, a kindergarten, a clinic, a large shopping center, a fitness hall, indoor and outdoor pools—everything needed for comfortable living.
Residents will have access to both open and underground parking, permanently solving parking issues.
Premium quality, premium details
Only European brands are used in the renovation of apartments in this award-winning complex:
German-made Grohe bathroom accessories, Italian Gewiss electrical switches and Prysmian fireproof cables, American Guardian Glass window panes, and the Immergas heating system.
Premium living under favorable conditions
“City Garden Narimanov” is a project where traditional living standards meet global experience. You can own an apartment here with your choice of either a 36-month zero-interest, commission-free internal credit, or up to a 20-year mortgage plan.
Buy an apartment in “City Garden Narimanov” and join the ongoing Premium Lottery for a chance to win a Porsche Taycan!