"Kristal" "City Garden Narimanov" layihəsində tezliklə təhvil veriləcək premium təmirli mənzillər 36 aya qədər faizsiz, komissiyasız daxili kredit şərtləri ilə təqdim edilir. Elə indi *1544 nömrəsi ilə əlaqə saxlayaraq və ya satış ofisinə yaxınlaşaraq bu fürsətdən yararlana bilərsiniz.
Hazırda yaşayış kompleksinin birinci mərhələsində təmir işləri yekunlaşmaq üzrədir. Eyni zamanda, həyət ərazisində abadlaşdırma və yaşıllaşdırma sürətlə davam edir. Kompleksin yaxın zamanda sakinlərə təhvil verilməsi planlaşdırılır. Qeyd edək ki, bütün mənzillər Avropa brendləri ilə tam və premium təmir olunmuş formada sakinlərə təhvil veriləcək.
Şəhərin mərkəzində, təbiətlə iç-içə yaşam
"N.Nərimanov" metrostansiyasına cəmi 5 dəqiqəlik məsafədə yerləşən kompleks, şəhərə asan və sürətli çıxış imkanı yaradır. Kompleksin 21 hektarlıq ərazisinin 17,3 hektarını əhatə edən yaşıllıq və 2000-dən çox ağacın yer aldığı landşaft sizə şəhərin mərkəzində, təbiətlə iç-içə olmaq imkanı təqdim edir. "City Garden Narimanov"da komfortlu yaşamınız üçün özəl və dövlət məktəbləri, bağça, klinika, geniş ticarət mərkəzi, fitness zalı, qapalı və açıq hovuzlar kimi bütün imkanlar nəzərdə tutulmuşdur.
Kompleks sakinlərinə həm açıq, həm də qapalı avtodayanacaq təqdim edilir, bununla da avtodayanacaq problemi sakinlər üçün tarixə qovuşur.
Premium keyfiyyət, premium detallar
Beynəlxalq mükafata layiq görülmüş kompleksdə mənzillərin təmirində yalnız Avropa brendlərindən istifadə olunur: Alman istehsalı Grohe hamam aksesuarları, İtaliya istehsalı Gewiss elektrik açarları və Prysmian yanmayan kabelləri, Amerika istehsalı Guardian Glass pəncərə şüşələri və İmmergas kombi sistemi.
Premium həyat sərfəli şərtlərlə
"City Garden Narimanov" ənənəvi yaşam standartlarının dünya təcrübəsi ilə yeniləndiyi bir layihədir. Bu kompleksdə mənzil sahibi olmaq üçün seçim sizindir: 36 aylıq faizsiz, komissiyasız, daxili kredit və ya 20 ilədək ipoteka imkanı.
"City Garden Narimanov"dan mənzil alın, hazırda davam edən Premium lotereyaya qoşulub, Porsche Taycan qazanmaq şansını qaçırmayın!
Ünvan: Bakı şəh., Nərimanov rayonu, İslam Abışov küçəsi
Mənzil sahibi olmaq istəyənlərə şad xəbər: Biləcəridə 2 otaq studiya mənzillər satışa çıxdı - "Kristal"
Mənzil sahibi olmaq istəyənlər üçün gözlənilən fürsət gəldi! "Kristal"ın "Biləcəri" layihəsində tam təmirli, yeni mənzillər satışa çıxdı!

Премиальные квартиры рядом с метро, с беспроцентной рассрочкой – "City Garden Narimanov"!
Премиум-отделанные квартиры в “City Garden Narimanov” от “Kristal” предлагаются с беспроцентной рассрочкой на 36 месяцев без комиссии.
Свяжитесь с нами по номеру *1544 или посетите офис продаж, чтобы воспользоваться этой возможностью уже сейчас.
В первой очереди жилого комплекса работы по ремонту подходят к завершению. Благоустройство и озеленение двора активно продолжается. В скором времени планируется сдача комплекса жителям. Все квартиры будут сданы с премиум-отделкой от европейских брендов.
Жизнь в центре города рядом с природой
Комплекс расположен всего в 5 минутах от станции метро “Н.Нариманов”, обеспечивая быстрый и удобный доступ к городу. Из 21 гектара территории комплекса 17,3 гектара отведено под зелёные зоны с более чем 2000 деревьями. “City Garden Narimanov” предоставляет возможность жить в окружении природы в самом центре города. В проекте предусмотрены как государственные, так и частные школы, детский сад, клиника, крупный торговый центр, фитнес-зал, крытые и открытые бассейны — всё необходимое для комфортной жизни.
Жителям предлагается как открытая, так и подземная парковка, что навсегда решает проблему с парковкой.
Премиум-качество, премиум-детали
В ремонте квартир международного премиального комплекса используются исключительно европейские бренды:
немецкие аксессуары для ванных комнат Grohe, итальянские выключатели и противопожарные кабели Gewiss и Prysmian, американские оконные стекла Guardian Glass и система отопления Immergas.
Премиум-жизнь на выгодных условиях
“City Garden Narimanov” — это проект, где традиционные стандарты жизни объединены с мировым опытом. Стать владельцем квартиры здесь можно с беспроцентной рассрочкой на 36 месяцев без комиссии или с ипотекой до 20 лет.
Покупайте квартиру в “City Garden Narimanov” и участвуйте в розыгрыше Премиум-лотереи, где главный приз — электромобиль Porsche Taycan!