Ventilyasiyalı fasadın əsas xüsusiyyəti divar ilə üzlük arasında hava boşluğunun olmasıdır. Bu, binanın “nəfəs almasına” imkan verir, rütubət və kifin qarşısını alır. Nəticədə, bina daha davamlı olur, daxili mühitdə rütubət balansı qorunur və sakinlər üçün sağlam yaşayış şəraiti yaradılır.
Sistem həmçinin istilik və səs izolyasiyasını yüksək səviyyədə təmin edir. Qışda mənzillər isti, yayda isə sərin qalır, bu isə kommunal xərclərdə 40%-ə qədər qənaət deməkdir. Şəhərin səs-küylü mühitində belə, sakinlər evlərində sakit və komfortlu atmosferdən zövq alırlar.
Layihədə tətbiq edilən bu müasir fasad texnologiyası barədə daha ətraflı məlumat üçün videoçarxa keçid edin: LİNK
Mənzil satışları isə “Park Yasamal”da sürətlə davam edir!
Layihədə 37,86 m²-dən 120,47 m²-ə qədər, 2, 3 və 4 otaqlı, həmçinin studiya tipli mənzillər satışdadır. Mənzillər həm hazır şəkildə, həm də bünövrə mərhələsindən təklif olunur. Bu yanaşma alıcılara büdcələrinə uyğun seçim imkanı və istədikləri mərhələdə investisiya etmə fürsəti yaradır.
Satış şərtləri çox sadədir:
• 20 ilədək ipoteka və ya daxili kredit,
• Cəmi 15%-dən başlayan ilkin ödənişlə mənzil sahibi olmaq imkanı!
Yasamal rayonunda yerləşən layihə əlverişli nəqliyyat mövqeyi, məktəb, uşaq bağçası, ticarət və istirahət obyektlərinə yaxınlığı ilə seçilir. Burada sakinlərin rahatlığı üçün həyət infrastrukturu, uşaq oyun meydançaları və geniş yaşıllıq zonası yaradılır.
Beləliklə, “Park Yasamal” layihəsində siz gözəl mənzil sahibi olmaqla yanaşı, həm də etibarlı, enerjiyə qənaətli və müasir yaşayış məkanı əldə edirsiniz.
Ətraflı məlumat və mənzil seçimi üçün *1544 nömrəsinə zəng edə və ya layihənin satış ofisinə yaxınlaşa bilərsiniz.
Bakı şəhəri, Yasamal rayonu, Müstəqillik küçəsi
"Kristal"ın "Biləcəri" və "Park Xırdalan" layihələri alıcılara geniş seçim imkanları təqdim edir!
Bakıda mənzil qiymətlərinin yüksəldiyi bir dövrdə daha sərfəli şərtlərlə ev sahibi olmaq istəyənlər üçün "Kristal"ın "Biləcəri" və "Park Xırdalan" yaşayış komplekslərində satışlar davam edir. Müasir yaşayış standartlarına uyğun inşa edilən layihələr həm ilk dəfə mənzil alanlar, həm də daşınmaz əmlaka investisiya etməyi planlaşdıranlar üçün diqqətçəkən seçimlər sırasında yer alır.

Главная особенность вентилируемого фасада — наличие воздушного пространства между стеной и облицовочным материалом. Это позволяет зданию «дышать», предотвращает влажность и плесень. В результате здание становится более устойчивым, сохраняется оптимальный уровень влажности внутри и создаются здоровые условия для проживания.
Система также обеспечивает высокий уровень тепло- и звукоизоляции. Зимой квартиры остаются тёплыми, а летом — прохладными, что позволяет экономить до 40% на коммунальных расходах. Даже в шумной городской среде жители могут наслаждаться тишиной и комфортом у себя дома.
Подробнее о данной современной фасадной технологии можно узнать, перейдя по ссылке на видеоролик: LINK
Продажи квартир в «Park Yasamal» продолжаются стремительными темпами!
В проекте предлагаются студии, а также 2-, 3- и 4-комнатные квартиры площадью от 37,86 м² до 120,47 м². Квартиры доступны как в готовом виде, так и на стадии фундамента. Такой подход предоставляет покупателям возможность выбрать вариант в соответствии со своим бюджетом и инвестировать на желаемом этапе.
Условия покупки очень просты:
• Ипотека до 20 лет или внутренний кредит
• Возможность приобрести квартиру с первоначальным взносом от всего 15%!
Проект расположен в Ясамальском районе, отличается удобным транспортным расположением и близостью к школам, детским садам, торговым и развлекательным объектам. Для удобства жителей создаются благоустроенный двор, детские площадки и большая зелёная зона.
Таким образом, в «Park Yasamal» вы получаете не только красивую квартиру, но и современное, энергоэффективное и надёжное пространство для жизни.
Для получения подробной информации и выбора квартиры вы можете позвонить по номеру 1544 или посетить офис продаж проекта.