"Nəriman Nərimanov" metro stansiyasından cəmi 5 dəqiqəlik məsafədə yerləşən kompleks təhvilə yaxın premium təmirli mənzilləri ilə yanaşı, katlavan mərhələsində olan sərfəli mənzil variantlarını da alıcılara təklif edir.
Mənzil sahələri 57,21 m²-dən 169,74 m²-ə qədər olan – 2, 3, 4 otaqlı və studiya tipli mənzillər hər zövqə və büdcəyə uyğun şəkildə təqdim olunur. Mənzillər səs və istilik izolyasiyası ilə təmin olunur, yüksək keyfiyyətli materiallar sayəsində qışda isti, yayda isə sərin atmosfer qorunur.
Layihə 21 hektarlıq ərazini əhatə edir və bunun 17,3 hektarı yaşıllıq zonasına ayrılıb. Kompleks daxilində mall, qaçış, yürüş və velosiped zolaqları, oyun meydançaları, həmçinin 2 dövlət və 2 özəl bağça və məktəb nəzərdə tutulub.
Fasad uzunömürlü, isti və soyuğa davamlı keramoqranit materiallarla üzlənir, bu isə binanın həm estetik, həm də texniki cəhətdən dayanıqlığını təmin edir. Geniş yeraltı parkinq, müasir mühəndis sistemləri və yüksək səviyyəli təhlükəsizlik infrastrukturu kompleksi tamamlayır.
Təmir və avadanlıqda yüksək keyfiyyətli materiallardan istifadə olunur. İtaliya, Almaniya, Amerika, Türkiyə və İsrailin tanınmış brendlərindən istifadə edilən bu mənzillərdə siz keyfiyyəti hər detalda hiss edəcəksiniz.
İndi 20 ilədək ipoteka və ya 36 ayadək daxili kredit kimi müxtəlif şərtlərlə mənzil sahibi olmaq çox rahatdır! 36 ayadək daxili kreditlə premium mənzilə sahib olmaq fürsəti bir daha geri dönüb, bu imkandan yararlananlar həm rahat ödəniş, həm də yüksək keyfiyyətin sahibi olurlar.
Siz də satış ofisinə yaxınlaşaraq "City Garden Narimanov" layihəsinin ərazisi ilə yaxından tanış ola, fərdi mənzil təkliflərinə baxa, mərtəbə və mənzərə seçimi edə, həmçinin təmir materiallarını şəxsən seçə bilərsiniz.

Комплекс расположен всего в 5 минутах от станции метро "Нərиман Нərиманов" и предлагает покупателям как почти готовые квартиры с премиум-ремонтом, так и выгодные варианты на стадии котлована.
Площади квартир варьируются от 57,21 м² до 169,74 м² — это студии, а также 2-, 3- и 4-комнатные квартиры на любой вкус и бюджет. Квартиры оснащены звуко- и теплоизоляцией, благодаря чему зимой сохраняется тепло, а летом прохлада — за счёт высококачественных материалов.
Проект занимает 21 гектар, из которых 17,3 гектара отведены под зелёную зону. На территории комплекса предусмотрены торговый центр, беговые, прогулочные и велосипедные дорожки, детские площадки, а также 2 государственных и 2 частных детских сада и школы.
Фасад зданий облицован долговечным керамогранитом, устойчивым к жаре и холоду, что обеспечивает долговечность и эстетичный внешний вид. Просторная подземная парковка, современные инженерные системы и развитая система безопасности дополняют инфраструктуру комплекса.
В отделке и оснащении используются высококачественные материалы. В этих квартирах, выполненных с использованием известных брендов из Италии, Германии, США, Турции и Израиля, вы почувствуете качество в каждой детали.
Теперь стать владельцем квартиры стало ещё проще — ипотека до 20 лет или внутренний кредит до 36 месяцев! Возможность приобрести премиальную квартиру по внутреннему кредиту на 36 месяцев снова доступна, давая покупателям комфортные условия оплаты и исключительное качество.
Вы можете посетить офис продаж, чтобы ближе познакомиться с проектом "City Garden Narimanov", изучить индивидуальные предложения, выбрать этаж и вид, а также лично подобрать отделочные материалы.