"Kristal" faizsiz kreditlə mənzil axtaranlar üçün ideal fürsət təklif edir.
Artıq "Kristal" "Biləcəri" yaşayış kompleksi də daxil olmaqla bütün layihələrdə mənzilləri 30% ilkin ödəniş etməklə 36 ayadək faizsiz, komissiyasız şərtlərlə təklif edir. "Biləcəri" yaşayış kompleksi "Avtovağzal" metrostansiyasına yaxın məsafədə yerləşir. Layihənin yerləşməsi sakinlərə ictimai nəqliyyatdan istifadədə xüsusi rahatlıq yaradır.
Qeyd edək ki, “Biləcəri” yaşayış kompleksindən faizsiz daxili kreditlə yanaşı 20% ilkin ödəniş və 20 ilədək ipoteka krediti ilə də mənzil sahibi olmaq mümkündür. Məsələn, tam təmirli 49.77 kv.m sahəli 2 otaq studiya mənzili əldə etmək üçün sadəcə 22483 AZN ilkin ödəniş və aylıq 986 AZN ödəməlisiniz.
Həmçinin bu yaşayış kompleksində 3 otaq və studiya mənzillər də mövcuddur.
Kompleksin daxilində və yaxınlığında geniş park, uşaq meydançası, uşaq bağçası və digər iaşə obyektləri mövcuddur.
Bundan başqa, tam təmirli və çıxarışlı formada təhvil veriləcək mənzillər Avropa brendləri ilə təchiz olunmuş, yüksək keyfiyyətli təmir edilir. Mənzillərin təmirində dünyaca məşhur markalardan istifadə olunur.

“Kristal” предлагает идеальную возможность для тех, кто ищет квартиру в рассрочку без процентов.
Теперь “Kristal” предоставляет возможность приобрести квартиры во всех своих проектах, включая жилой комплекс “Biləcəri”, всего с 30% первоначального взноса и рассрочкой до 36 месяцев без процентов и комиссий.
Жилой комплекс “Biləcəri” удобно расположен недалеко от станции метро “Avtovağzal”, что обеспечивает жителям лёгкий доступ к общественному транспорту.
Также стоит отметить, что помимо беспроцентной внутренней рассрочки, квартиры в “Biləcəri” можно приобрести с 20% первоначальным взносом и ипотекой сроком до 20 лет.
Например, вы можете стать владельцем полностью отремонтированной 2-комнатной студии площадью 49.77 м², заплатив всего 22,483 AZN первоначального взноса и ежемесячно 986 AZN.
В комплексе также имеются 3-комнатные и студийные квартиры.
На территории комплекса и рядом с ним расположены просторный парк, детская площадка, детский сад и другие объекты инфраструктуры.
Квартиры сдаются с полной отделкой и документами на право собственности, с использованием высококачественных материалов от европейских брендов мирового уровня.