Mənzil sahibi olmaq istəyənlərə “Kristal”ın “Park Yasamal” layihəsindən əla fürsət var!
Yüksək keyfiyyət və əlverişli şərtlərlə mənzil axtaranlar olanlar üçün “Park Yasamal” yaşayış kompleksində 2, 3, 4 otaqlı və studiya tipli mənzillər mövcuddur. Üstəlik, “Kristal” hazırda cəmi 27,993 manat ilkin ödənişlə 3 otaqlı studiya və tam təmirli mənzil almaq imkanı təklif edir. Məhdud sayda olan bu mənzillərə sahib olmaq üçün “Park Yasamal” layihəsinin satış ofisinə yaxınlaşa bilərsiniz. Qeyd edək ki, “Kristal”ın bütün satış ofisləri bayram günlərində də fəaliyyət göstərəcək.
Qeyd edək ki, bu mənzillərin nağd dəyəri 139,963 manat təşkil edir və müxtəlif ödəmə imkanları ilə satış şərtləri çox sadədir. Belə ki, faiz ödəmək istəməyən müştərilər üçün 36 ayadək faizsiz daxili kredit və uzunmüddətli ipoteka axtarışında olanlar üçün isə 20 ilədək ipoteka kredit şərtləri ilə rahatlıqla mənzil sahibi olmaq mümkündür.
Park Yasamal layihəsi, şəhərin mərkəzində yerləşərək məktəb, bağça, klinika kimi sosial obyektlərə yaxınlığı ilə sakinlərə rahat yaşayış təklif edir. "Park Yasamal " layihəsində təklif olunan mənzillərin hamısı tam təmirli formada təhvil verilir. Sakinlərə Avropa brendləri ilə təchiz olunmuş, yüksək keyfiyyətli təmir təqdim edilir. Mənzillərin təmirində dünyaca məşhur markalardan istifadə olunur: Almaniyanın "Grohe" və "Hansgrohe" hamam aksesuarları, Amerikanın "Guardian Glass" pəncərə şüşələri, İtaliyanın "Prysmian" yanmayan kabelləri və İtaliyanın "Gewiss" elektrik açarları və aksesuarları ilə mənzillər ən yüksək standartlarda təchiz olunur.
Rahatlıqla yeni mənzil sahibi olmaq üçün “Park Yasamal” layihəsinin satış ofisinə yaxınlaşa və ya əlavə məlumat üçün *1544 nömrəsinə zəng edə bilərsiniz. Ətraflı:

Отличная возможность от “Kristal” для тех, кто хочет стать владельцем квартиры – в проекте “Park Yasamal”!
Для тех, кто ищет высокое качество и выгодные условия, жилой комплекс “Park Yasamal” предлагает 2-, 3-, 4-комнатные и студии. Более того, “Kristal” в настоящее время предлагает возможность приобрести полностью отремонтированную 3-комнатную студию всего за 27,993 AZN первоначального взноса. Чтобы воспользоваться этим ограниченным предложением, вы можете посетить офис продаж проекта “Park Yasamal”. Обратите внимание, что все офисы продаж “Kristal” будут работать и в праздничные дни.
Полная стоимость этих квартир составляет 139,963 AZN, а условия оплаты максимально просты и гибки. Для клиентов, не желающих переплачивать проценты, доступна беспроцентная внутренняя рассрочка сроком до 36 месяцев. Также доступна ипотека сроком до 20 лет для тех, кто ищет долгосрочные варианты.
Проект “Park Yasamal”, расположенный в центре города, предлагает комфортную жизнь благодаря близости к школам, детским садам, клиникам и другим социальным объектам. Все квартиры в проекте “Park Yasamal” сдаются с полной отделкой. Жильцам предоставляется высококачественный ремонт с использованием европейских брендов. В отделке используются всемирно известные марки: сантехника от немецких “Grohe” и “Hansgrohe”, оконные стекла от американской “Guardian Glass”, огнестойкие кабели от итальянской “Prysmian” и электроустановочные изделия от итальянской “Gewiss” — всё соответствует самым высоким стандартам.
Чтобы легко стать владельцем новой квартиры, посетите офис продаж проекта “Park Yasamal” или позвоните по номеру *1544 для получения дополнительной информации.